Від важкої хвороби помер знаний лікар Івано-Франківщини

 • У місті Снятин помер відомий лікар-терапевт, багаторічний заступник головного лікаря Снятинської ЦРЛ, а також депутат районної ради Голова районної ради Мирослав Богданович Луцак.

  Співчуття близьким, з приводу несподіваної передчасної смерті, висловили колеги зі Снятинської районної ради:

  “На 64 році життя після важкої хвороби зупинилося гаряче серце цієї світлої та сильної, мудрої і доброї Людини, яка була вірним другом і порадником багатьом. Надзвичайно багато краян, не одне покоління, люди різного віку, дорослі і діти були пацієнтами досвідченого, надзвичайно талановитого лікаря-терапевта. Вічна йому пам’ять, хай з Богом спочиває!” – йдеться у дописі.

  Слова скорботи в соціальній мережі розмістили й працівники Снятинської центральної районної лікарні:

  “Охорона здоров’я Снятинщини зазнала важкої втрати , помер знаний лікар і організатор медицини Покуття – Луцак Мирослав Богданович. Адміністрація і медичний колектив ЦРЛ схиляють голову у скорботі, та розділяють горе родини у години смутку. Важко загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Мирослава Богдановича – ерудованого лікаря, чесну і порядну людину, залишаться у пам’яті колег”, -повідомляють у медзакладі.

  До слова, в минулому Мирослав Луцак був одним зі співвласників Снятинського благодійного фонду сприяння охороні здоров’я.

 • Нагадаємо, 22 березня на сході України загинув 19-річний франківець. Сьогодні, 25 березня, його пам’ять прийшли вшанувати десятки земляків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!