Відійшов у вічність ветеран франківського футболу Богдан Горичок

 • 2 січня на 78-му році життя, після тривалої хвороби, відійшов у вічність Богдан Горичок. Футболіст виступав у складі івано-франківського «Спартака».

  «У 1969 та 1972 роках Богдан Горичок ставав чемпіоном Української РСР, незмінно граючи за команду протягом 1966-1973 роки, у складі якої провів понад 295-ть матчів. Вічна пам’ять…», – йдеться у повідомленні об’єднання «Ветерани футболу Прикарпаття».

  Нагадаємо, Богдан Горичок народився в Чорткові, що на Тернопільщині. У ранньому дитинстві переїхав з батьками до Івано-Франківська, де розпочав займатися футболом.

  У 1963 році на запрошення колишнього футболіста Мирослава Думанського Горичок став гравцем аматорської команди «Нафтовик» з Долини. У 1964 році долинська команда стає чемпіоном області, після чого її головного тренера запрошують на роботу до головної команди області – івано-франківського «Спартака». Разом із кількома іншими футболістами на запрошення тренера Богдан Горичок переходить до «Спартака», у якому дебютує в чемпіонаті 1966 року в класі «Б».

  У 1969 році в складі івано-франківської команди стає чемпіоном УРСР у класі «Б». У 1972 році івано-франківська команда стає переможцем зонального турніру другої ліги.

  Усього, за неповними підрахунками, Богдан Горичок зіграв за івано-франківську команду в чемпіонатах СРСР 295 матчів. Після завершення виступів на футбольних полях колишній футболіст працював на різних посадах на кількох промислових підприємствах Івано-Франківська.

  До теми: У Франківську фінансово підтримають ветеранів спорту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!