Відмовилася здати український паспорт: окупанти зламали хребет 70-річній жінці

 • Літню журналістку і волонтерку з Херсону жорстоко побили окупанти, бо не хотіла віддавати українського паспорта.

  Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту.

  Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова. Про це повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на Перше медичне об’єднання Львова.

  До травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку.

  Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта – це була її принципова позиція як українки – почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом.

  Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами – ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент.

  Операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже: лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу – потрібно волонтерити.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!