Відома кастинг-директорка розшукує у Франківську талановитих акторів

 Сьогодні, 21 листопада, до Івано-Франківська завітала одна із відомих українських кастинг-директорів Алла Самойленко. Вона повідомляє, що розшукує талановитих акторів для більш ніж десятка нових фільмів.

Кастинг відбудеться у три етапи: 21 листопада – загальний кастинг з 12.00 до 18.00 у приміщенні театру ім. Івана Франка, 22 листопада – проби з текстом з 11.00 до 15.00 для тих, хто підходить на конкретні ролі, Лекція – 22 листопада, з 17.00 в одному із залів театру.

“Оскільки було оголошено про 10 фільмів, то, думаю, великий буде кастинг. Я більше орієнтуюся на серйозні проекти, бо я не дуже комедійний актор, але добре, коли тебе “кидають” на різні жанри. До нас часто приїжджають кастинг-менеджери. У мене їх було близько десяти. Також була практика навіть у кіно. Це – кіно для ОАЕ, ми з колегою грали бандитів”, – розровідає Андрій Батир, актор Івано-Франківського драматичного театру.

Алла Самойленко каже, що у цих поїздках розглядає всі пропозиції, тому дивиться як професіоналів, так і на аматорів.

“Франківськ мені цікавий і тамтешні актори мені подобаються”, – каже Самойленко.

Сюди Алла Самойленко приїхала із стрічкою, яка скоро буде зніматись. Назва майбутнього хіта “Секс і нічого особистого”. Завтра у Франківськ приїдуть також режисери.

“Я намагаюсь налагодити стосунки з акторами із усіх міст. Якщо є цікаві актори, то я їх запрошую. Головне у акторі – його зовнішність, а також він має бути собою. Для мене чим цікавіша людина, тим і цікавішим він стане актором”, – пояснює кастинг-директор.

Нагадаємо, Актор Івано-Франківського драмтеатру з’явиться на поштових марках

  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!