Відома співачка розповіла про життя в Америці

 • Відома співачка Міка Ньютон, яка родом з Прикарпаття, емігрувала  до США 2011 року. Думала, що їй вдасться швидко підкорити музичний американський  Олімп, але мрії розбилися об реальність.

  Співачці навіть довелося стати педагогом, аби прожити. Але натхненна праця, талант і бажання зробили своє – 2015 року вона таки досягла успіху та визнання.

  Міка не довго думала і влітку 2011 року на запрошення JK-music group перебралася до США, інформують ICTV. Наступного року випустила два нові сингли. Проте через деякий час зрозуміла, що її образ не здатен забезпечити карколомну кар’єру в Америці і вирішила піти від американського продюсера.

  На початку кар’єри музика Міка вистрілила в Росії. За рішенням продюсера артистка співала російською, а її пісні називали мега-популярними. Проте у даний час Ньютон твердо заявляє – співати у країні-агресорі принципово не буде.

  Після розриву американського контракту Ньютон почала працювати з дітьми – викладала вокал, а згодом пішла на акторські курси і щодня вдосконалювала англійську.

  Праця принесла плоди за рік. Міка вирішила спробувати свої сили у рекламі і на першому ж кастингу підписала  дебютний контракт. У 2015 українка занесла до свого портфоліо понад 20 зйомок для відомих  компаній,  її обличчя прикрашає навіть австралійські бренди, а популярна  мережа Facebook запрошує зніматися у брендовому відео.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!