Відпочинок на Прикарпатті: туристам пропонують 52 тури областю

Сьогодні, 10 червня, в Івано-Франківську відбулась презентація результатів проєкту «52 вікенди на Івано-Франківщині».

Начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко розповів, що проєкт ініціювали ще влітку 2019 року, але презенують лише зараз через карантин.

“Наша мета – розвиток внутрішнього туризму, популяризація відпочинку в Україні, зокрема на Івано-Франківщині. Ми підготували 52 різних тури на Прикарпатті. Один може тривати два-три дні. Є як активні, так і пасивні відпочинки”, – пояснює Передерко.

Одна з ідей проєкту – подолання міфів про Франківщину, наприклад, про ціни, дороги. Тури охоплюють різні куточки Прикарпаття. Пан Віталій додає, що 52 вікенди – це тільки початок. Мовляв, вони готові змінити набір турів та замінювати їх.

“Ми відкриті до того, аби туристичні фірми звертались до нас із пропозиціями”, – зауважує посадовець.

До речі, розроблені туристичним бізнесом тури актуальні практично цілорічно. Адже на Івано-Франківщині можна знайти цікаві заняття в будь-яку пору року. Також Віталій Передерко зауважує, що карантинна криза на Прикарпатті пройшла не так вже й погано, адже вона припала на міжсезоння. В області 5% суб’єктів туристичної діяльності припинили діяльність. Але на думку Передерка, у них не буде проблеми відкритися знову.

За словами посадовця, зараз немає ще напливу туристів. Але він зросте в липні та серпні. Наприклад, наразі активно люди бронюють номери в готелях.

Нагадаємо, на Франківщині створять транскордонний маршрут сакральними пам’ятками архітектури

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!