Відпочити та випити чаю: в Івано-Франківську працюють пункти обігріву

 • З приходом холодів в Івано-Франківську можна буде знайти місця, щоб зігрітися.

  Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, традиційно цілодобовий пункт обігріву функціонуватиме на базі Будинку нічного перебування по вулиці Млинарській, 2а, пише “Галицький кореспондент”.

  За його словами, у пункті можуть одночасно прийняти до 30 людей. А в разі необхідності тут можна отримати першу домедичну допомогу.

  Пункти на базі п’яти поліклінік міста працюватимуть у будні дні з 8.00 до 18.00. Також відкрили пункт обігріву на стадіоні “РУХ”.

  “Усі пункти обігріву були обладнанні та оснащені всім необхідним, щоб людина могла сюди прийти відпочити, випити гарячого чаю”, – пише міський голова.

  Практика розгортання таких пунктів існує понад 5 років на території міста. За цей час не було жодного випадку обмороження.

  “Крім того, якщо буде необхідність, до прикладу, температура повітря опуститься до -15 градусів морозу, то можна буде розгорнути мобільні та пересувні пункти обігріву. Усі радники в селах міської громади мають організувати та надати конкретні адреси, де будуть розташовані пункти обігріву у населених пунктах”, – додає Руслан Марцінків.

  До теми: зима лякає з осені

  На карпатських перевалах рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!