“Мене душили і били в живіт”: у Франківську відбувся перший суд по справі “стрільців Ельдорадо”

 • Сьогодні, 3 квітня, в Івано-Франківському міському суді обрали міру запобіжного заходу чоловікам, які влаштували стрілянину у нічному клубі.

  Нагадаємо, у ніч з суботи на неділю в “Ельдорадо” влаштували стрілянину. Поліція затримала 11 чоловіків, сьогодні шестеро з них – вже в суді.

  Крутько Валентин народився в Азербайджані, проживає у Києві, одружений і має дитину.

  Прокурор зазначив, що у клубі чоловіки лаялися, билися з відвідувачами та використали зброю; цей злочин є важким, підсудний заслуговує на позбавлення волі. Посадовець також сказав, що тримання під домашнім арештом є неможливим, адже затриманий мешкає у іншій області, і це не зупинить його перед вчиненням наступного злочину.

  “Ми приїхали в нічний клуб, відпочивали, поруч сиділа компанія, звісно, випили, не буду приховувати. В один момент я вийшов покурити, заходжу – і почалась бійка, я почав заспокоювати людей. Охорона стояла на боці осіб, які нас били. Мене душили і били в зону живота. На вулиці знаходився чоловік, який був агресивно налаштований проти нас, я почав з ним говорити, підійшов ще один, в нього був пістолет, я вибив його з рук”, – розповів затриманий про те, що відбувалося на місці події.

  За його словами, конфлікт відбувся з 15 хлопцями спортивної статури. Загалом затриманий пояснив, що він захищався і не знає, хто стріляв, але визнав, що розбив вікно у касі.

 • Міру запобіжного заходу обрали як йому, так і іншим затриманим – Лазареву Ігореві Васильовичу, Сухарнікову Василеві Миколайовичу, Бейкулу Тарасові Вікторовичу, Шулимі Сергію Васильовичу та Перку Олександрові Сергійовичу.

  Всіх їх триматимуть під вартою без права внесення застави протягом 60 днів – до 1 червня. Прокурор зазначив, що Сергій Шулима серед порушників був одним з найактивніших.
  “У матеріалах справи є скріншоти з камер відеоспостереження, де добре видно, що Шулима руками і ногами бив простих відвідувачів”
  Він розповів також, що охорона закладу просто втекла, коли до клубу зайшло шість людей кремезної статури, двоє з них мали зброю.
  Як згодом повідомили “Факти”, всі шестеро заарештованих – охоронці, вони родом з Київської області та працюють у приватній охоронній фірмі. На Івано-Франківщині вони охороняють хлібокомбінат.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!