Відтепер порушників благоустрою в Івано-Франківську будуть штрафувати

 • Сьогодні, 15 квітня, відбулась прес-конференція начальника оновленої інспекції з благоустрою Михайла Яцківа.

  Начальник Управління зокрема зазначив, що відтепер порушників штрафуватимуть, зокрема адмінпротоколи для фізичних осіб складатимуть від 340 до 1369 грн, а для юридичних від 850 до 1800 грн відповідно.

  Стосовно питання незаконно встановлених споруд, то наразі немає чіткого списку порушників, але начальник Управління комунальної політики, запевнив, що їхнє відомство працює в цьому напрямку.

  “В основному ми “прибирали” незаконно встановлені МАФи та гаражі, які були розміщенні на зелених зонах”, – пояснив Михайло Яцків.

  Крім того, бували випадки, коли автомобілі паркували в зелених зонах, тоді інспекторам доводилось вже викликати патрульну поліцію.

  “Мені подобається наша робота, оскільки працюємо над покращенням зовнішнього вигляду міста, хоча трапляються різні ситуації, оскільки працюємо недавно”, – розповіла Вікторія Сімановська, головний фахівець сектору муніципальної інспекції з благоустрою. Вона зазначила, що люди, які звертаються до них, не завжди знають функції інспекції, тому виклики бувають дуже різними. Проте, в основному, це стосується стихійних сміттєзвалищ. Інспектор пояснила, що є люди, які спокійно реагують на їхні зауваження, але бувають і такі, які не погоджуються, але образ чи погроз поки що не поступало.

 • Нагадаємо, що Муніципальна інспекція Франківська зібрала 25 мішків сміття біля стадіону “Рух”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!