Війна та конфлікти: франківських журналістів навчали медіаграмотності

Сьогодні, 24 травня, у Франківську студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника говорили про журналістику та проблематику війни з німецьким експертом та журналістом Клеменсом Шеллем.

Під час лекції “Робота журналіста. Шанси та зміни” Клеменс розповів про особливості своєї професії та проаналізував війну на Сході України. Експерт зауважив, що важливе місце у конфлікті займає бачення журналіста.

“Коли ви розповідаєте про сторону конфлікту, як про терориста, ви утворюєте в уяві читача жахливу картину. Все залежить від правильної подачі”, –акцентує лектор.

Незважаючи на те, що Клеменс Шелль розмовляв англійською, під час спілкування виникла справжня дискусія. “Солдат повинен захищати інших солдатів, а не обстрілювати лікарні”,–додав експерт.

Журналісти виступають буфером, їх місія у війні дуже важлива. Вбільшості студенти погодилися з німецьким журналістом, хоча без суперечок необійшлося.

Також Клеменс розповів про правильне висвітлення проблем віри та сексуальної орієнтації у європейських та українських ЗМІ.

Зустріч відбулася у рамках проекту ЄС “Association4U”

Нагадаємо, Працівники ПНУ пройшли міжнародне стажування у Литві

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!