Війна зміцнила їхнє кохання: у Франківську одружився військовий з Харкова

 • В Івано-Франківську знову грають військове весілля.

  Спецпризначенець з Харкова спеціально приїхав сюди, щоб одружитися з місцевою дівчиною. Молодята кажуть: пів року війни по-справжньому перевірили їхні почуття, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  Вже 5-тий місяць їх розділяють понад тисяча кілометрів. Він служить у Харкові, вона живе в Івано-Франківську. На кілька днів його відпустили до неї – зіграти весілля. Це таки на часі – впевнений чоловік.

  Іван – спецпризначенець харківської поліції. Коли росіяни розпочали повномасштабне вторгнення, була його нічна зміна. Дзвінок коханого з єдиним словом – “війна” – розбудив Наталю. У перші дні службу Іван ніс на північній Салтівці – саме тому районі Харкова, який найбільше обстрілював та нищив ворог. Тоді Іван зачищав територію від диверсантів. А зараз допомагає евакуйовувати людей з тимчасово окупованої території.

  Щоразу в небезпечних ситуаціях, каже, згадував посмішку коханої, і наче сил ставало більше.

  На білій весільній сукні, як у принцеси, наполіг Іван. Це була його мрія з перших днів знайомства.

  І сам цього дня, вперше з початку війни, вбрався у костюм, бо ж форму від лютого практично не знімає. Весільна церемонія небагатолюдна – лише батьки молодят. Тато й мама Івана тут зустрілись після тривалої розлуки. Жінка з онуками на Західній Україні в евакуації. А от пан Микола вирішив принципово – домівку на Харківщині не залишати. Хоча їхнє Барвінкове рашисти безбожно щодня поливають вогнем.

 • На весіллі немає лише Наталчиного батька. У ці хвилини він у шпиталі. Механік танкової бригади, він був поранений у бою за Рубіжне. Дітям обіцяє неодмінно одужати – вже мріє про онуків. Весільну подорож  молодята планують після перемоги і неодмінно Україною.

  Нагадаємо, наречений приїхав з передової на весілля: у Калуші одружилася пара з Маріуполя

  Фото Оксани Савчук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!