Військові нашивки замість єдинорогів: харківське виробництво карнавальних костюмів у Франківську змінило профіль

 • З Харкова до Івано-Франківська переїхала компанія з виробництва карнавальних костюмів.

  Працівників власниця підприємства Наталія Феночко найняла у новому місті. Всі вони — переселенці, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  В Івано-Франківську працівники виробництва почали шити жіноче вбрання в стилі casual та жіночий трикотаж на замовлення інтернет-магазинів.

  Але повністю підприємство не мінятиме профіль: шукає вихід на світові ринки, аби там збувати карнавальну продукцію.

  На виробництві працюють винятково переселенці із зони бойових дій, їх шестеро. Троє з них — харків’яни.

  В Івано-Франківськ Наталія Феночко перевезла 40% виробництва, кількість персоналу скоротилася учетверо. Для переїзду Наталія скористалася державною програмою релокації бізнесу.

  У Франківську, каже Наталія, приміщення для фабрики одразу знайти не вдалося.

 • Крім одягу та карнавальних костюмів, працівники підприємства займаються і волонтерством — шиють чохли на військові каски та нашивки з групами крові. У планах — виготовляти для бійців трикотажні футболки.

  Після війни Наталія Феночко планує повернутися в Харків та відновити там виробництво, хоча розглядає також варіант розділення бізнесу: частину команди й потужностей залишити в Івано-Франківську.

  Читайте також: 13-річний саксофоніст з Генічеська переїхав на Прикарпаття. Задумав поїхати у тур містами України. Гратиме на вулицях чи у приміщеннях і збиратиме гроші для української армії.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!