Військового з Прикарпаття судитимуть після повернення з війни

 • Прикарпатець, який перебуває на службі у ЗСУ, вчинив крадіжку та наніс тілесні ушкодження потерпілому.

  Суд ухвалив зупинити судове провадження у справі про обвинувачення за ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 122 КК України, прикарпатця, мешканця одного із сіл Калуського району, до його звільнення з військової служби.

  Захисником обвинуваченого було подано суду клопотання про зупинення судового провадження до звільнення його з військової служби, так як його підзахисний перебуває на службі у ЗСУ, бере активну участь у бойових діях, інформує Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

  З матеріалів справи відомо, що обвинувачений вчинив крадіжку та того ж дня спричинив тілесні ушкодження потерпілому, з яким цього ж дня виник словесний конфлікт на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків.

  Прокурор у судовому засіданні просив суд зупинити провадження у справі з огляду на мобілізацію обвинуваченого до ЗСУ.

  Потерпілим подано до суду заяву про розгляд справи у його відсутності.

 • З врахуванням фактичних обставин, встановлених під час судового провадження, зокрема те, що розгляд провадження у відсутності обвинуваченого неможливо, так як в Україні введено воєнний стан та обвинуваченого призвано для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, а відтак кримінальне провадження підлягає зупиненню до моменту звільнення його з військової служби.

  До теми: Пальне для військових почнуть маркувати спеціальними кольорами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!