Військовослужбовець із Калущини Ігор Лещишин потребує фінансової допомоги на операцію | РЕКВІЗИТИ

 • Військовослужбовець, який мешкає у Рожнятові, Ігор Лещишин потребує коштів на операцію з видалення частини легень.

  Ігор Лещишин у 2013-2014 роках був активним учасником Революції гідності, а згодом — волонтерив і навіть 2 тижні був у полоні окупантів — у підвалах Луганського СБУ. Пізніше Ігор Лещишин став до лав Збройних Сил України. Військовослужбовець служив у 42 окремій механізованій бригаді на посаді гранатометника. Отримав посвідчення учасника бойових дій, пише Інформатор.

  16 січня 2024 року у військового вперше було діагностовано туберкульоз верхньої долі лівої легені (інфільтративний). Після проходження ВЛК в обласному фтизіопульмонологічному центрі визнаний непридатним до військової служби з виключенням із військового обліку.

  Окрім цього, відповідно до акту огляду медико-соціальною експертною комісією, Ігорю Лещишину протипоказані всі види регулярної праці в звичайних умовах на період активного лікування. За словами самого військового, йому потрібні кошти на операцію, яка мала би відбутися у липні.

  Висновки МСЕК 

  Проте, щоб провести операцію необхідно залікувати наслідки хвороби, тож чоловік звертається до всіх небайдужих за допомогою.

  “Я зараз хворію, а хвороба є тяжкою. Не можу ніде працювати. Звертаюся до всіх небайдужих людей: допоможіть. Ситуація важка. Як служити, то ми всім потрібні, а коли людина захворіла на війні, то ми нікому не потрібні. Говорю про це відверто. Ситуація дуже тяжка. Не можу ніде піти на роботу, нічого не можу зробити, тому що в мене лікування. 

  Зараз у планах в мене операція. Якщо я зараз пролікую туберкульоз то по плану далі операція. Мусять вирізати половину легені”, — ділиться військовослужбовець

  Висновок ВЛК

  Витяг із свідоцтва про хворобу військовослужбовця у обласному фтизіопульмонологічному центрі

  Надаємо реквізити рахункуUA063052990262046400936843453 (Призначення платежу – поповнення рахунку, ЛЕЩИШИН ІГОР ІГОРОВИЧ)

  До теми: На благодійному аукціоні в Яремче вдалося зібрати 1,1 млн гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!