Військовий з Франківська після перемоги мріє одружитися та запросити побратимів на весілля

 • Це – “Студент” з Івано-Франківська.  

  Свій позивний отримав, бо зовсім нещодавно закінчив університет у Харкові – за день до початку повномасштабного вторгнення Росії, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на 68 окрему єгерську бригаду.

  “На жаль, урочистого вручення дипломів не відбулося”, – зітхає юнак.

  У ніч на 24 лютого “Студент” був в університетському гуртожитку.

  “Пам’ятаю цей момент, о четвертій ранку. Ніч, тиша, яку розрізають звуки вибухів і спалахи. Люди в гуртожитку починають панікувати, збирати речі. Жесть”, – розповідає хлопець.

  Подальші свої дії “Студент” обдумав вже з холодною головою.

  “Я забрав брата, який навчається у цьому ж виші на першому курсі, зібрались і поїхали з Харкова додому. Наступного дня пішов у військкомат”, – продовжує він.

  На думку військового, за три місяці з початку великої війни товариші по службі сильно змінилися, і він в тому числі.

  “Це зовсім інші люди, вони змужніли. Так їм важко, але вони стають професіоналами. Перед нами стоять конкретні задачі, які ми намагаємося виконати на відмінно”, – наголошує “Студент”.

  Після перемоги юнак планує трохи відіспатись, а потім подати документи до прокуратури, щоб працевлаштуватись за отриманою спеціальністю.

  А ще в нього заплановане весілля, тому з перемогою нічого затягувати, додає “Студент”. Правда, журиться, що ресторан треба знайти побільше, щоб запросити побратимів.

  Нагадаємо, на Прикарпатті одружився військовий

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!