Військовий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Залужного

 • Військовослужбовець Володимир Черневий з Болехова отримав «Срібний хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

  Володимир Черневий боронить кордони України від російського загарбника у складі 45 окремої артилерійської бригади Збройних сил України майже два роки. 28 лютого 2022 року Володимир прийшов до військкомату та приєднався до лав добровольців.

  На той час у військового був досвід інтенсивної військової підготовки у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного. Тут хлопець здобув звання молодшого лейтенанта, розповів батько військового Юрій Черневий.

  Військову службу у Збройних силах Володимир Черневий розпочав командиром батареї. Сьогодні він очолює бригаду інженерної служби.

  Разом з побратимами боронить країну під Соледаром, Бахмутом, Гуляйполем.

  «Нещодавно, за особисту мужність і героїзм, самовідданість, високий професіоналізм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку почесною відзнакою удостоєний уродженець Болехова, старший лейтенант, офіцер Володимир Черневий. Наказом Головнокомандувача Збройних сил України від 18.09.2023 №2260 нашого земляка було нагороджено нагрудним знаком “Срібний хрест”», – повідомили у Болехівській міській раді.

 • За винятковий внесок у боротьбу за мир та безпеку військовий вже двічі нагороджений високими нагородами.

  До теми: В Україні збільшують кількість мобільних груп для боротьби із шахедами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!