Віктор Ляшко: Найскладніший виклик – не допустити колапсу медичної системи

 • Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківській обласній адміністрації відбувся брифінг головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

  Під час засідання обговорили стан епідеміологічної ситуації в області.

  Нагадаємо, що з понеділка, 22 лютого, на Прикарпатті посилюють карантинні заходи, а також розгортають додаткові ліжкомісця у медзакладах.

  «Маємо консолідовану позицію влади усіх рівнів щодо боротьби проти коронавірусу. Попри карантинні обмеження, скупчення людей є і вірус поширюється», – розповів Андрій Бойчук, голова Івано-Франківської обласної адміністрації.

  Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України каже, що найскладніший виклик – це не допустити колапсу медичної системи.

  «Зараз в міській лікарні перебувають 592 пацієнти, розгорнули додаткові місця в пологовому і в дитячій лікарні. Наразі, 32 пацієнти  розміщені в пологовому, а 19 – в дитячій», – каже Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

  Мер додає, що на базі медичного центру також прийматимуть пацієнтів із COVID-19.

 • Андрій Бойчук додає, що є потреба обмежити в’їзд хворих до області. А саме, встановити блокспости, які контролюватимуть стан людей.

  «Щодо закладів культури, то обмеження стосуватимуться в носіннях масок та кількості людей. Основна проблема – місця активного скупчення людей: транспорт і заклади харчування», – сказав Бойчук.

  До теми: Львів готовий прийняти хворих на COVID-19 з Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!