Віктор Шевченко: Громади потребують допомоги у ремонті доріг, шкіл, лікарень

 • Ремонт доріг, освітніх, медичних та культурних закладів. Такими є найболючіші проблеми чи не всіх громад на Прикарпатті.

  Заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук та голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, будівництва і дорожнього господарства Віктор Шевченко завітали до Букачівської ОТГ, щоб разом із керівництвом громади напрацювати спільні шляхи їх вирішення.

  «Є дуже багато людей, які хочуть жити в селах, в громадах. Вони повертаються сюди. Але їм, безумовно, потрібна допомога як обласної влади, так і державної влади в ремонті це доріг, шкіл, лікарень, забезпеченні інфраструктури», – зазначив голова комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства Віктор Шевченко.

  Комунальне підприємство «Букачівська міська лікарня» обслуговує 12 сіл громади. Тут переконані, такі лікарні потрібно зберігати і розвивати. Адже заклад працює в основному для людей старшого віку, яким важко доїжджати за медичною допомогою у віддалений районний центр чи область. До того ж, лікарня надає послуги майже 5-ти тисячам мешканцям ОТГ. 

   «Наш заклад потребує ремонту для стаціонарного відділення. Тобто це є і перекриття даху, тому що є проблеми даху і це відчувається на тому ремонті, який у нас є, тому що затікання є при сильних дощах. Також ми потребуємо капітального ремонту в тому приміщенні», – розповідає директор КНП «Букачівська міська лікарня» Діана Гураль-Дячишин.

  Завітали і до Букачівського ліцею. Тут навчається майже 200 учнів та працює 25 педагогів. Станом на сьогодні найбільш потрібним для школи є ремонт спортивного залу. Каже директор Букачівського ліцею Володимир Рега:

  «Спортзал потребує капітального ремонту з заміною вікон, ремонтом стелі та заміною підлоги».

  Завершилась поїздка візитом в унікальний музей Опілля, що у місті Рогатині. Він створений у 2018, однак тут зберігається більше 2 тисяч автентичних експонатів. Експозиція розповідає про історію Рогатинщини від найдавніших днів до сьогодні. А ще поруч із музеєм вже невдовзі для всіх охочих запрацює гончарна школа. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!