Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню до Дня усіх закоханих

 • Уже понад чверть століття в Україні відзначають свято усіх закоханих – День святого Валентина. А оскільки провідною темою у пісенній творчості завжди було, є і буде кохання, то часто у переддень цього свята музиканти презентують свої найромантичніші пісні.

  Віктор Винник і МЕРІ цьогоріч також вирішили порадувати своїх прихильників новинкою. Хоча пісня під назвою «І навіть коли» увійшла до минулорічного альбому команди «Снайпери-Амури» і багато хто її вже чув і полюбив, однак для радіоаудиторії вона ще не надто відома. Тому музиканти вирішили презентувати її саме тепер.

  Віктор Винник характеризує нову пісню дуже просто: «Ця композиція – одна із тих, текст якої говорить сам за себе. Адже там є такі слова: «Можливо, хтось тебе полюбить краще, можливо, хтось тобі прихилить небо, але ніколи і ніхто, і нізащо не буде так дивитися на тебе, як я…».

  Важливо зазначити, що трек «І навіть коли» особливо зацікавив інтернет-слухачів, майже за рік перебування на музичних платформах пісню було багато разів прослухано та завантажено.

  Фронтмен гурту Віктор Винник також зауважив, що пісня спродюсована у класичній манері і стилістиці МЕРІ: жодної електроніки, тільки живі інструменти.

 • Незважаючи на те, що у репертуарі Віктора Винника і МЕРІ вже є пісня, яка свого часу стала гімном святкування Дня Валентина, її назва «Kiss на біс», однак музиканти вважають, що не буває забагато пісень про кохання. Тому для усіх поціновувачів справжньої української музики – романтична і дещо сумна «І навіть коли».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!