Вікторія Апанасенко продала крила з костюма на “Міс Всесвіт” для ЗСУ

 • “Міс Україна Всесвіт” Вікторія Апанасенко продала крила з національного костюма, який використовувала для конкурсу “Міс Всесвіт” на благодійному аукціоні.

  Ці кошти пожертвують на протези та лікування для воїнів ЗСУ, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  “Я віддала перші крила з мого національного костюма для “Міс Всесвіт”, що створила Леся Патока, на аукціон. І зібрала 10 100 доларів на протези нашим героям ЗСУ”, – розповіла “Міс Україна Всесвіт”.

  Вікторія Апанасенко поділилась, що стала амбасадором організації Kind Deeds – вони співпрацюють з мережею лікарів та партнерів, що допомагають надавати протези українцям. Це важливо для військових та інших українців, які втратили кінцівки через російське вторгнення. Бійці матимуть можливість первинного лікування в Україні, а згодом їх перевезуть до США для отримання протезів та реабілітації в Нью-Йорку.

  Благодійний аукціон відбувся 22 січня, у День Соборності України, за присутності воїнів. Крила продали за 10 100 доларів – це приблизно 373 тисячі гривень.

  “Я щиро вдячна за запрошення і дуже радію, що мої крила допоможуть полегшити життя наших Захисників!”, – додала Вікторія.

  Читайте також: Забрала одну з головних нагород: яке місце посіла українка на “Міс Всесвіт”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!