Вірус, що вразив соцмережу Facebook, дістався до України

  • Українські користувачі соцмережі Facebook почали страждати від вірусу, який за минулі два дні охопив значну кількість користувачів Західної Європи та США. Хакери атакують користувачів через розміщення посилання на відеозапис, використання якого активує установку на комп’ютер шкідливого ПО.

    Жертва вірусу, як правило, отримує повідомлення про те, що хтось із її друзів у соцмережі зробив пост і відзначив її. В самому пості розміщено посилання на відео, активація якого ініціює інтеграцію в браузер шкідливого розширення. Інфікований комп’ютер починає автоматично робити подібні пости, заражаючи нові facebook-акаунти, пише dt.ua.

    Відомі факти зараження вірусом користувачів браузера Chrome, однак від вразливості можуть страждати й інші браузери. Для лікування необхідно відкрити список завдань браузера і завершити процеси, які можуть викликати підозру (наприклад – April First Prank Toolkit), видалити всі пости, які були створені програмою, а також видалити з додатків Facebook.

    ** FILE **  The Facebook logo is displayed at a news conference in New York in this November 6, 2007 file photo. A new application is aiming to inject more commerce into the social playground by paying Facebook members who help make sales to their friends. (AP Photo/Craig Ruttle, file)

  • Нагадаємо, американська компанія Google планує пожертвувати 1 млн дол. на боротьбу з вірусом Зіка. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!