Вівця в руках: Печеніжинська ОТГ виграла квиток до Австрії

 • Заповітний квиток та подорож до Австрії, знайомство з роботою на фермах та кінцевим продуктом місцевих підприємців-фермерів отримав підприємець з прикарпатської ОТГ Василь Стефурак, який разом з головою Печеніжинської ОТГ Ігорем Довіраком найкраще впорався із завданнями.

  За результатами усіх випробувань інвестор Дмитро Огнєв віддав перемогу команді Печеніжинської громади, повідомляє  “Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування”.

  «У людини є потенціал, їй потрібно допомогти його розвинути», – наголосив він оголошуючи переможця.

  «Якість, якість і ще раз якість! Потрібно робити як для себе. Мій основний висновок після подорожі та знайомства з австрійськими фермерами. А ще технології. Вони одна із запорук успіху. Ми ж не по трембіті до сусідів, а по-телефону дзвонимо», – розповів печеніжинський фермер Василь Стефурак в інтерв’ю проекту «Громада на мільйон» після подорожі до Австрії.

  Читайте також: Як Печеніжинська громада мільйон вигравала

 • Тепер на команди громад чекає ще одне завдання – збудувати кошару для тридцяти овець за тиждень. У кого вийде краще – той має шанс отримати три десятки племінних овець від інвестора проекту Дмитра Огнєва для розвитку власного господарства.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!