«Візьмемо опалення на свої плечі», – голова Тлумацької ОТГ про ситуацію з опаленням місцевої  гімназії

 • Нещодавно у Тлумачі відбулась шістнадцята сесія міської ради сьомого демократичного скликання.

  Одним із питань порядку денного, яке розглянули депутати, стало «Про дострокове припинення дії договору оренди частини приміщення котельні Тлумацької гімназії».

  «До нас надійшов лист від представника ТзОВ «Західтеплоенергоінвест-Тлумач» про те, що з 1 січня підприємство не буде мати можливості надавати послуги з централізованого опалення для Тлумацької гімназії у зв’язку з відсутністю економічної доцільності надання цих послуг. Тому що по тарифу, який існує, – 1420 гривень – грошові надходження не покривають витрати. Вони пропонували тариф 3500 грн,  суто для гімназії, на жаль, ми відмовились», – повідомив перший заступник міського голови Андрій Радовець.

  Також міський голова Роман Круховський додав, що міська рада домовилась з «Західтеплоенергоінвест-Тлумач» про те, що орендує у них обладнання і котел та самостійно опалюватиме гімназію.

  «Підприємцю не вигідно опалювати через те, що ми утеплили гімназію. Так, наприклад, затрати у листопаді були 20 тис. гривень, а по лічильнику – тільки 17. Тому ми візьмемо опалення гімназії на свої плечі», – пояснює Круховський.

  Зокрема, із цим рішенням погодився і директор Тлумацької гімназії та попросив депутатів підтримати це рішення.

  Читайте також: У Тлумачі ОСББ «ШОК» міська рада звільнила від земельного податку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!