Візуалізація «Синґлет Хіґса»: у Франківську Наталя Мафтин презентувала повість-мозаїку

 • Учора, 14 квітня, в Івано-Франківській обласній науковій універсальній бібліотеці імені Івана Франка Наталя Мафтин презентувала повість-мозаїку «Синґлет Хіґса». Книга вийшла у видавництві «Лілея-НВ» під псевдонімом – Даніела Андруш.

   Це дебютне видання прози доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, автора численних літературознавчих монографій та статей Наталі Мафтин.

  13014930_1181601641880058_534512457_n

  В основі книги «Синґлет Хіґса» – візуалізація недалекого майбутнього України та принцип «позитивного мислення». У тексті читач віднайде і відлуння недавніх подій на Донбасі, і реалізації мрії автора про Україну квітучу, про утвердження духовності та про «часточку Бога» кожного з героїв твору – таємничий синґлет Хіґса.

  Літературний критик та голова обласного осередку Національної спілки письменників України Євген Баран підкреслив унікальність цієї книги в «многостраждальній» українській літературі: «Наталя Мафтин не пише про якісь негативні кассандрівські пророкування, не пише, що нас усіх буде чекати щось дуже зле… Навпаки, автор налаштована на позитив і хоче щоб і її читач був так налаштований. Думаю, це дуже гарний і правильний задум».

 • Вів презентацію Степан Іванович Хороб, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, театрознавець й автор численних монографій та статей.

  На захід також завітали друзі та колеги Наталі Мафтин – Ростислав Держипільський, Галина Цвітень, Марія Ткачівська, Степан Процюк, Марта Хороб, Ольга Слоньовська, Олег Пилип’юк, Оксана Залевська, Наталя Вівчарик, Тетяна Тебешевська-Качак, Олександр Букатюк та ін.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!