Допомагають їжею та літературою: як подружжя Паламарчуків з Івано-Франківська налагодили волонтерський процес

 •  
   
   
   
   
  Її чоловік Володимир бере на себе всі підготовчі роботи: займається доставкою овочів, чистить їх, натирає цибулю. Також господарює у гаражі, де зберігається все необхідне для приготування. Чоловік облаштував там полички, зробив обігрів.

  На Різдво, окрім вареників, Паламарчуки передали на фронт кутю, горохове пюре, цвіклі та тістечка. За словами Тетяни, не змогли б це все готувати без допомоги інших. Представники різних волонтерських організацій дбають про те, щоб у пенсіонерів було борошно для вареників та овочі. З різних куточків України їм надсилають банки та кришки для консервації. Сусіди діляться з Паламарчуками каструлями. А якось разом з ними чистили перець.

  “Передали з Чернівців 38 сіток болгарського перцю. Привезли додому, вивантажили на подвір’ї, біля берези. Я спочатку аж злякалася. Думала, що з цим буду робити. А потім пішла до однієї сусідки, до іншої. Вони зібралися і допомогли нам це все почистити. Тоді ми закрили 70 трилітрових банок перцю”, — розказала Тетяна.

  Пенсіонери відправляють військовим не лише їжу. Володимир Паламарчук передав на фронт кілька поетичних збірок, які упорядковував. Чоловік зібрав вірші на воєнну тематику авторів з усієї України. Тож тепер бійців, про яких дбає подружжя, підтримуватимуть ще й поетичні рядки.

  Читайте також: Подякували за прожитий рік: в Івано-Франківському Архікатедральному соборі молилися за мир в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!