Влада Івано-Франківська планує реконструювати міську Ратушу

 • Сьогодні, 17 грудня, виконком затвердив Програму розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківськ на 2016-2020 роки.

  Програма має на меті забезпечення реалізації в Івано-Франківську державної політики у сфері туризму, покращення іміджу на всеукраїнському й міжнародному ринках туристичних послуг міста.

  Згідно програми в Івано-Франківську планується створення інформаційно-туристичного центру, який розміщуватиметься в міській Ратуші.
  За словами начальника управління економічного та інтеграційного розвитку міста Надії Кромкач,  наступного року туристичний потенціал Івано-Франківська має зрости у 1,5 -2 рази.
  Так, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що Ратуша в Івано-Франківську, це перлина міста і її потенціал потрібно використовувати. Тож дав доручення заступнику Олексію Кайді, провести огляд технічного приміщення Ратуші, адже вона має виглядати добре.

  За словами Кайди, вчора працювала відповідна комісія, яка здійснила огляд Ратуші.

  “Дана вказівка відповідним службам, щоб вони подали на розгляд виконкому проект реконструкції та збереження Ратуші”, – наголосив Кайда.

  IMG_0624

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!