Влада Калуша заборонила навчальним закладам міста збирати гроші з батьків

 • Це стало відомо з відповіді на електронну петицію, яку зареєстрували калушани, передають ”Вікна”.

  Раніше калушани звернулися до міської влади з проханням заборонити збирати гроші з батьків у навчальних закладах міста.

  ”Заборонити збирати гроші на все, на що виділяється з міського бюджету( повинно би) і навіть до звільнення з роботи директорів цих закладів за це вимагання і здирництво.І не треба розказувати, що батьки самі з радістю просять взяти в них на це кошти”, — йдеться у тексті петиції.

  Влада Калуш дала відповідь, що в жовтні у школах міста було провели анкетування, яке стосувалося даного питання. На основі цієї інформації управління освіти Калуської міської ради видало наказ про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

  ”Упродовж жовтня проведено батьківські збори на паралелі четвертих класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів за участю представників управління освіти, на яких здійснено анкетування, вивчено думку батьків з окремих питань та обговорено питання збору коштів. За підсумками анкетування 03, 04 листопада проведено наради з керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, на яких розглядалося вищезазначене питання. Видано наказ управління освіти від 03.11.2016 року № 288 “Про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах”, яким категорично заборонено примусовий та добровільний збори коштів з батьків, відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства покладено на керівників навчальних закладів”, — йдеться у відповіді.

  Також у відповіді зазначається, скільки коштів у 2016 році було виділено владою на проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання ремонтних матеріалів – 5 млн 965 тис. гривень, на поповнення матеріально-технічної бази — майже 1 млн 700 тис. гривень.
  Інформацію щодо використання бюджетних коштів управління освіти щомісячно можна отримати на сайті Калуської міської ради у рубриці “Звіти установ”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!