Влада Прикарпаття проситиме в Уряду додаткових грошей, аби подолати наслідки повені

 • Область звертатиметься до Уряду задля виділення додаткових коштів на відновлення пошкоджених стихією об’єктів.

  Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використали 157 мільйонів. За ці кошти виплатили матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансували частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

  «Наразі розпорядники коштів відпрацювали проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Провели 207 експертиз проєктів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, уклали 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт. Відновлювальні роботи розпочали на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)»,  – повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. 

  Окрім того, тривають роботи щодо будівництва доріг та мостів, які пошкодила червнева стихія.

  За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, підрядні організації працюють на всіх об’єктах. Слід зазначити, що на відновлення доріг передбачено 168 мільйонів гривень, з яких 43 мільйони – на будівництво зруйнованих мостів. Касові видатки становлять понад 33 мільйони.

  «Хочу зазначити, що наразі ризику щодо невикористання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії, в області не спостерігається», – зазначив Віталій Федорів.

 • Керівник Прикарпаття резюмував, що незабаром в області працюватиме комісія Мінрегіону, яка вивчатиме перебіг виконання відновлювальних робіт, а також додаткову потребу фінансового ресурсу у розмірі 300 мільйонів гривень.

  Нагадаємо: У Тисмениці відремонтували сім вулиць, які пошкодила повінь

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!