«Власна марка» від Укрпошти додасть креативу на будь-яке свято

 • Досі шукаєте, що подарувати коханій дівчині чи знайомим на день народження? Вихід є, він досить оригінальний та матеріально не затратний. «Власна марка» або персоніфікована поштова марка від Укрпошти завжди буде креативним подарунком на будь-якому святі.

  image001

  Кожен може нині звернутися до поштового відділення та обрати будь-яке зображення, аби потім наклеїти його на конверт. За бажанням можна розмістити на марці фото свого автомобіля або домашнього улюбленця. Вибір обмежується лише вашою фантазією. Також «Власну марку» можна оформити за допомогою багетної рами, що додасть вашому подарунку більшої презентабельності.

  Тематика персоніфікованих поштових марок є досить різноманітною, від новорічної тематики до державної символіки, як то кажуть, на будь-яку дату і гаманець.

  Для оформлення «Власної марки» зовсім не обов’язково йти до відділення поштового зв’язку, зробити замовлення можна прямо вдома. Для цього необхідно лише завітати на сайт Укрпошти, вибрати цікаву вам тематику маркового листа, завантажити своє зображення та оплатити замовлення, звісно, попередньо зв’язавшись зі спеціалістами на предмет погодження макету. Також послугою передбачається обрання місця та часу доставки вам довгоочікуваного філателістичного подарунка.

  Робіть такі подарунки як рідним, друзям та колегам, так і собі. Адже поштова марка – це класика, яка завжди залишається в моді. Пам’ятайте, що цими поштовими марками можна не тільки милуватися, а й розраховуватися за пересилання листа.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!