Вночі відділки поліції в Києві стають витверезниками, куди звозять порушників комендантської години

 • Прогулюються з собакою серед ночі, розпивають алкоголь і галасують – це найчастіші порушення під час комендантської години.

  Попри те, що перебування цивільних на вулиці з 23 години до 5 ранку в столиці є суворим порушенням, дедалі більше громадян цим нехтують, констатують поліцейські, йдеться в репортажі “ТСН”.

  «Останнім часом люди забувають, що в країні війна і порушують комендантську годину, при цьому часто перебувають в стані алкогольного сп’яніння на вулиці», – розповідають поліцейські.

  Щоночі опівночі місцевий відділок поліції нагадує справжній автовокзал. Теж жваво і галасно, утім, замість маршруток – в ряд поліцейські авто, а пасажири – як один. Тому копам доводиться 5-літрову пляшку води з собою возити. «Для «реанімації», – кажуть вони.

  І пляшки після двох годин патрулювання вже напівпорожні.

  Олександр з Хмельницька у Києві на заробітках. Окрім виховної бесіди, чоловік ще й від військових отримав повістку, аби став на облік за фактичним місцем проживання. А от Денис повістками не переймається, каже, в нього поважна причина. «А у мене пластина стоїть і я дитина без батьківського піклування», – говорить переселенець із Бахмута напідпитку.

  Повістки – ще один спосіб нагадати, що війна триває. Їх вручають військові чоловікам від 18 до 60. І минулими вихідними їх роздали понад 200 за раз, коли правоохоронці взялися перевірити нічні клуби. Попри заборону працювати, кілька були заповнені людьми. 

  Інколи поліцейські доставляють до відділка тих самих кілька ночей поспіль, бо ж ні адміністративних, ні кримінальних санкцій для порушників комендантської години досі не передбачено.

  Читайте також: Поліцейські розкрили деталі вбивства в Надвірній, де чоловік підірвав дружину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!