Вода інтенсивно знижується: прикарпатські рятувальники активно допомагають населенню

 • Сьогодні, 25 червня, в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області провели брифінг щодо ліквідації наслідків негоди на Івано-Франківщині.

  Начальник управління Володимир Чернецький розповів, що ситуація в області напружена. За його словами, є підтоплення у Львові, Тернополі, Закарпатті. Якщо ситуація буде погіршуватися і збитки будуть збільшуватися, то незабаром оголосять надзвичайний стан державного рівня.

  Начальник управляння зазначає, що вода інтенсивно знижується від учора. У Галичі відновили дорожнє сполучення, через місто можна їхати на Львів. Однак починається підтоплення села Дубівці, а вчора підтопило село Маріямпіль.

  «Частина Галича все ж підтоплена. Наразі підтоплюється села Нижнів, Золота Липа, Новосілка та сусідні. Є проблема з рівнем води у ріці Ворона у Тисменицькому районі. Там треба евакуйовувати людей», – зазначає Володимир Чернецький.

  У Галичі рятувальники доставляються мешканцям питну воду та їжу. У лікарні, яку затопило,  рятувальники відкачуватимуть воду. За словами Чернецького, ситуація там контрольована. Щодо Косівського та Верховинського району, то наразі там активно тривають рятувальні заходи. Уже відновили проїзд до Білоберізької ОТГ. Однак немає проїзду у селі Красник і у сусідні села. Там працює авіація, допомагають людям.

  «Дуже складна ситуація у Білих Ославах. Там працює інженерна техніка, людям допомагають. Туди відправили вранці зведений загін у складі 50 людей», – зазначає очільник управління.

  На Верховинщину сьогодні також доставлять їжу. Також планують обліт, аби визначити, яка ситуація на проблемних ділянках. Наразі є 33 населених пункти, з якими немає дорожнього сполучення.

 • «Ми виходимо на рівень повені 2008 року», – зазначає очільник. Володимир Чернецький каже, що опади будуть продовжуватися, але не з такою силою. «Будуть різкі грози. Очікуємо на підтоплення, але не таких масштабів», – каже він.

  До теми: Понад 600 кілометрів доріг на Прикарпатті пошкоджені, 149 – зруйновані

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!