“Водоекотехпром” просить франківців не кидати сміття в каналізацію

 • Комунальне підприємство “Івано-Франківськводоекотехпром” звертається до франківців та гостей міста не викидати сміття у каналізації.

  Відповідне звернення опублікували на сторінці КП.

  У дописі йдеться, що у зв’язку із збільшенням кількості мешканців міста у нашому місті почастішали випадки засмічень внутрішньобудинкових та вуличних систем водовідведення внаслідок нехтування мешканцями окремих квартир та будинків елементарними правилами користування каналізацією.

  Це призводить до повної закупорки внутрішньобудинкових каналізаційних мереж та випусків до колодязів, встановлених в місцях приєднання до дворової мережі водовідведення, внаслідок чого страждають мешканці інших квартир та будинків.

  “Не порушуйте правил користування каналізаційною мережею, не допускайте випадків створення проблем собі та сусідам, особливо в багатоквартирних будинках. Не перетворюйте сантехнічні прилади Ваших квартир в сміттєзбірники, а каналізаційні випуски та колодязі у вигрібні ями та звалища відходів”, – зазначили у підприємстві.

  Також закликають людей продовжувати подавати показники приладів обліку (Лічильників води) та проводити оплату за отримані послуги.

 • Контакти для звернень: 0-800-30-1586.

  До теми: прикарпатців просять вчасно платити за газ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!