Войнилівська ОТГ ремонтуватиме школи за кошти області

Івано-Франківська облрада готує до затвердження рішення про пооб’єктний розподіл коштів бюджету розвитку на 2018 рік. У проекті документу — кілька об’єктів Калущини.

Облрада, зокрема, готова підтримати новоутворені Войнилівську та Брошнів-Осадську ОТГ. До оскладу останньої, нагадаємо, відійшло одне із сіл Калуського району — Кадобна. Тож 50 тисяч гривень з обласного бюджету планують спрямувати на реконструкцію з добудовою приміщень спортзалу, їдальні, актової зали, майстерні та класних кімнат у Кадобнянській гімназії, пишуть “Вікна”.

На потреби Войнилівської ОТГ може бути спрямовано понад півмільйона гривень:

  • Капітальний ремонт ОНЗ “Войнилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” — 185 000 грн;
  • Капітальний ремонт Середнянської ЗОШ І-ІІ ст., с. Середнє — 36 000 грн;
  • Капремонт Перевозецької ЗОШ І-ІІ ст. — 100 000 грн;
  • Капремонт Войнилівської музичної школи — 197 000 грн.

Також у проекті документу облради закладено кошти на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки у селі Тужилів (200 000 гривень) та по вулиці Івана Франка у селі Кадобна (200 000 грн). Ще 40 000 грн можуть спрямувати на капітальний ремонт шатрової покрівлі народного дому в селі Бережниця Калуського району.

Село Вістова отримає субвенцію у розмірі 260 000 гривень на будівництво водопроводу по вулицях: Польова, Чорновола, Шевченка, Набережна, 9 Травня, Б. Хмельницького.

Нагадаємо, у Войнилівській ОТГ  призначили перші місцеві вибори .

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!