“Воля і свобода” залунала українською: Заліско записав кавер-версію на польський хіт (відео)

 • З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну популярні українські артисти підіймають бойовий дух українського народу, записуючи нові пісні про Україну та її боротьбу.

  Так, нещодавно Заліско записав кавер-версію на відомий польський хіт, пише “Галицький кореспондент”.

  Йдеться про польську пісню “Niech żyje wolność”, що в перекладі означає “Воля і свобода”.

  Як розповів артист, спочатку він зв’язався з автором пісні Марціном Міллєром (M. Miller), запропонував зробити офіційну українську версію, на що співак з групи “Boys” погодився і зазначив, що в даній ситуації ця пісня може бути дуже актуальною і підійматиме дух наших братніх народів, а також побажав українцям якнайшвидшої перемоги.

  Тільки за перші десять днів пісня в українському варіанті набрала на YouTube каналі 190 тис. переглядів, безліч схвальних відгуків і увійшла в десятку найпопулярніших пісень країни. А у Facebook уже більш ніж 1.2 млн переглядів.

  “Я радий, що люди знають цю пісню в польському варіанті, а тепер мають змогу підспівувати її українською! І впевнений, що цей хіт, який буде звучати на наших благодійних концертах Команди “А”, буде підіймати людям і настрій, і наш незламний український дух!”, – зазначив співак Заліско.

  До теми: у Болехові артисти “Команди А” зібрали кошти та передали автомобіль для 10-ї бригади

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!