Вона була в мами одна: якою запам’ятають бортпровідницю з Франківська Марію Микитюк

 • 24 роки і щира посмішка – серед квітів і свічок в аеропорту “Бориспіль” стоїть траурний портрет Марії Микитюк.

  Вона була однією з бортпровідниць українського “Боїнга-737”, який розбився в Ірані.

  “Вона завжди сміялася, мала такий дзвінкий голосочок, але була з твердим характером”, – згадує Марію її вчителька французької Галина Слободян.

  Коли вона побачила фото дівчини серед членів екіпажу літака, то не могла повірити, що це її учениця.

  Марія — з Івано-Франківська, там у 2012 році закінчила Українську гімназію №1. Там зараз живе її мама. Марія в неї була одна.

  “Вона була світла й позитивна, працьовита”, – пригадує вчитель історії Володимир Половський.

  Пані Слободян каже, що Марія була здібною до іноземної мови.

  “Марічка була така гарна дівчинка, така світловолоса – як зараз її бачу в наших стінах, в бордовій формі. Завжди усміхалася щиро, мала такі ямочки на щічках. Завжди була дуже допитлива. Вона все хотіла з’ясувати, все хотіла знати до кінця”, – говорить учителька.

  Закінчивши гімназію, дівчина вступила до Національного авіаційного університету в Києві. Там закінчила факультет лінгвістики і соціальних комунікацій.

  ЗМІ повідомляють, що наступного року Марія планувала одружитися.

  “Все це страшне горе розриває зсередини”, – пише в Instagram її хлопець Богдан і зізнається Марії в коханні.

  А ще пригадує їхні спільні мрії та плани, як сумували за Скрябіним, і як слухали ТНМК біля арки Дружби народів.

  Він запостив у сторіз відео, як усміхнена Марія сходить з трапу літака і махає рукою, і попросив запам’ятати її такою радісною.

  “Марія була дуже яскравою, красивою, веселою і душевною. Справжній приклад для студентів. Вміла веселитися і закривати сесії на 5.0, – пишуть про Марію у Telegram-каналі НАУ Nauchan news. – Любила небо і дуже пишалася своєю роботою. Таких позитивних і активних людей потрібно ще пошукати. Боляче втрачати друзів, особливо таких молодих і гарних”.

  Її фото в Instagram – веселі та смішні. “Такий собі блогер. 24 роки, 23 країни, жодної корисної інформації під фото”, – так вона описала себе в профілі.

  Практично на всіх фотографіях, які Марія опублікувала за пів року, вона усміхається, а в підписах до них – часто жартує.

  Одне з фото – це світлина з індонезійським правоохоронцем, який має на руці татуювання “Марія”. Підпис – “Поліція з народом”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!