Голова Тлумацької райради пропонує встановити у лікарнях та садках комунальні котли

 • Сьогодні, 22 лютого, у Тлумачі відбулась вісімнадцята сесія районної ради.

  Після обговорення питання «Про затвердження тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії» голова райради Василь Двояк запропонував після закінчення опалювального сезону в таких установах, як лікарня, поставити свої котли.

  «Не буду приховувати, ТзОВ «Західтеплоенергоівестр-Тлумач» може нам у будь-який час відключити тепло. Вони можуть поставити нас перед фактом, бо котли їхні. Тому я пропоную максимум зусиль прикласти до того, щоб у лікарнях і дитячих садках поставити свої котли», – пояснює Василь Двояк.

  Зауважимо, що сьогодні під час сесії депутати затвердили новий тариф для ТзОВ «Західтеплоенергоівестр-Тлумач». Так, сума за одну Гкал зросла з 1394 грн до 1540,19 грн для котелень, які розташовані  в м. Тлумачі по вул. Винниченка, 80/а (ЦРЛ), по вул. Шевченка, 3/а (Тлумацька районна рада) та в селищі Обертин по вул. Б. Хмельницького, 14/а (поліклініка №2 Тлумацької ЦРЛ) для фізичної особи-підприємця Сербинського М. І.

  Нагадаємо, що раніше під час сесії міської ради депутати також підтримали підвищення тарифу для ТзОВ «Західтеплоенергоівестр-Тлумач».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!