Ворота Карпат: у Коломиї створили комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт”

  • Нещодавно сесія міської ради підтримала створення комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Коломия”. Його назва відображає чітку мету – творити Коломию важливим транспортним хабом, який буде справжніми “воротами Карпат” та Івано-Франківської області.

    Ідея та реалізація цього проєкту нерозривно пов’язана з іменем Ігоря Табанюка, який був головним натхненником розвитку авіації в Коломиї. І нове комунальне підприємство є тим рішенням, завдяки якому вдасться вберегти від можливого дерибану землю летовища, зберігши її як цілісний комплекс. Наступним кроком буде проведення відкритого конкурсу на посаду директора аеропорту, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.

    «Вважаю, що нашою найкращою шаною пам’яті Ігоря Табанюка буде продовження справи його життя на благо Коломийської громади. Родина Табанюків підтримує рішення створити таке комунальне підприємство. Тепер міська влада готова взяти на себе обов’язок збереження та розвитку аеропорту. Вірю, що сьогоднішній день стане відправною точною наступного етапу історії коломийської авіації», – зазначив Станіславський.

    Читайте також: “Мій чоловік не винен”, – вдова Табанюка висловила співчуття сім’ям загиблих в авіатрощі під Коломиєю

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!