Ворота у палац Потоцьких будуть закриті: франківці зможуть переглянути нічні кування онлайн

Сьогодні, 7 травня, в Івано-Франківську розпочинають святкувати 358-річчя Дня міста в онлайн режимі.

Так, для франківців з нагоди свята приготували понад 15 заходів. Зокрема, о 21:00 відбудуться традиційні нічні кування у палаці Потоцьких.

Як розповів “Галицькому кореспонденту” директор КП “Простір інноваційних Креацій “Палац” Володимир Гайдар під час святкування людей на території палацу не буде.

“Буде тільки пряма трансляція, яку можна переглянути вдома. Також згодом зроблять красиве відео саме від палацу. Тому людей не пускатимуть. Ворота будуть закриті, ковалі працюватимуть у масках і триматимуть дистанцію, їх буде двоє або троє“, – каже Гайдар.

Додає, що через погану погоду, вчора, 6 травня, не вдалося записати відео зі світловим перформансом. Тому святкування Дня міста у палаці Потоцьких буде трохи змінено. 

“Це мала бути цікава лазерна проєкція, де зображення зависає над брамою, але через дощ записати відео не вдалося. Його ми зробимо, коли будемо впевнені у погоді”, – каже Володимир Гайдар. 

Директор комунального підприємства «Муніципальна інспекція» Михайло Шутак розповів журналістам, що вони патрулюють міст кожного дня, а палац Потоцьких є під їхнім цілодобовим наглядом.

Ми цілодобово охороняємо місто. Додаткових патрулів не встановлюємо, працюємо в робочому режимі., адже офіційні святкування перенесли“, – зазначає Шутак.

Нагадаємо, що також сьогодні о 14:30 відбудеться відео-подорож “Місто, повінчане з весною”. О 18:00 на ТРК “РАІ” та сторінці мера показуватимуть творчий вечір народних артистів України: Богдана Бенюка, Ольги Сумської та Анатолія Хостікоєва. О 19:30 проведуть онлайн-фестиваль етномоди “КрайКА”, а о 19:45 – онлайн-концерт “Гуцула Хулігана”.

Читайте також: як коломияни святкували Великдень (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!