Восени на строкову службу планують призвати 460 прикарпатців

 • Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбувся брифінг обласного військового комісара з питання “Особливості осіннього призову на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України у 2019 році”.

  Під час осіннього призову 2019 року до військових комісаріатів області буде викликано орієнтовно 25 тисяч громадян.

  “У війська будуть направлятися придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”, – каже голова обласної призовної комісії Василь Івасик.

  Він додає, що військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей не долучаються, але проходять військову службу у пунктах постійної дислокації військових частин.

  “З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби восени 2019 року буде направлено 460 призовників. У Збройні сили буде відправлено 285 чоловік, в Національну гвардію України 130 юнаків, у Державну прикордонну службу 25 чоловік”, – каже військовий комісар Івано-Франківського ОВК полковник Володимир Ярмошук.

  Також він говорить, що призовники, яким надійшла повістка районного чи міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.

  “Є люди, які виявляють бажання не йти на строкову службу, а йти на контракт. Вони також проходять навчання три місяці. Після навчання ці люди відправляються в ті частини, які були обрані. За минулий призов 36 чоловік не з’явилися до комісаріату, по таких призовниках має бути відкрито кримінальне провадження, їм загрожує – позбавлення волі до 3 років”, – розповідає підполковник Валерій Волинков, начальник відділу комплектування та призову Івано-Франківського ОВК.

  Перша відправка молодого поповнення з обласного збірного пункту у війська відбудеться 11 жовтня.

  Читайте також: Весняний призов завершено: 514 прикарпатців пішли до армії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!