Восени українцям видаватимуть ID-паспорти з електронним цифровим підписом

 • З осені в Україні розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом, а до кінця року в Україні запрацює MobileID. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

  Також Володимир Гройсман повідомив, що “наразі найбільшою популярністю користується електронна послуга з відкриття ФОП (фізична особа-підприємець). Так, за допомогою онлайн-сервісу вже відкрито 1 211 ФОП”.

  Він зазначив, що підприємці, які створюють робочі місця і збагачують економіку, мають отримувати від держави максимум допомоги і поваги і “не повинні бігати, аби збирати різні довідки, стояти в чергах, втрачати час, стикатися зі зловживаннями з боку чиновників. Бігати мають дані, а не громадяни”.

  Також Гройсман додав, що “до кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, реєстрація дитини та шлюбу онлайн”.

  “Слід додати, що широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тож я порадив би усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформлювати його”, – написав голова уряду.

  Нагадаємо, У 2016 році 15 тисяч франківців виїхали на заробітки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!