Восьмирічній Ані Приймич із Калущини потрібна допомога для лікування онкології

 • Восьмирічна Аня Приймич з села Дубовиця Калуського району продовжує боротьбу з раком. Наразі дівчинка проходить третю фазу хіміотерапії.

  Про це повідомила мати Леся Приймич. За її словами, зараз дитина почуває себе добре, але лікування продовжується, інформують “Вікна”.

  За день Аня приймає в середньому десять таблеток і проходить черговий курс хіміотерапії.

  “Аналізи унормувалися і Анічка добре почувається, готова до капання хіміотерапії. Ми також приймаємо її у таблетках з перервою у два дні. Плюс ще кожного приймаємо Кальцій і Панангін, щоб не упав калій і кальцій в організмі. Разом на день Анюта випиває 7-8 таблеток, а якщо діарея то, звичайно, і більше — 10-12 таблеток”, – розповідає мама.

  Жінка повідомила, що продовжує збирати кошти на лікування. Зібрану благодійну допомогу витрачає на дороговартісні ліки, імунотерапію і хіміотерапію. Окрім того, Ані Приймич життєво необхідно поїхати на лікування за кордон

  “Кошти на імуннотерапію ми не припинили збирати. Але я хочу сказати, що із цих коштів я також купляю хіміотерапію для Анічки. Одні ліки дає лікарня це Іринотекан і Темомедак, а два інші препарати купую у Німеччині. Один препарат вартістю 115 тисяч грн, інший — 13 тисяч грн, бо я беру його зразу дві упаковки, щоб ставало на два місяці. Наразі у нас вистачить препарату Спрайсел ще на три місяці, а от Рапамун замовляємо частіше, бо потрібно пити більше таблеток. Вартість цих двох препаратів 128 тисяч грн, плюс інші витрати на ліки, які потрібні для Анічки. Я дуже хочу зібрати ці кошти і поїхати на лікування за кордон, бо вже просто немає сил, але і опускати руки немаю права”, – наголомила жінка.

  Леся Приймич зазначила, що продовжувати лікування потрібно, щоб не сталося рецидиву. Вона висловила вдячність лікуючому лікарю Ані, за словами якого є ймовірність, що вдалося припинити ріст пухлини.

  “Ми  змушені продовжувати лікування тут доти, поки не зберемо кошти на імунотерапію. Бо якщо припинемо лікування, може статися рецидив, і тоді ми точно не зможемо виїхати на лікування за кордон. Туди їхати дитина має бути готова повністю до імуннотерапії. З слів лікаря, нам мабуть, удалося притупити ріст пухлини, прогрес. Боже, лише б так і було”, – каже Прийомич.

  На лікування дівчинки залишилося зібрати 137 тис. євро.

  Нагадуємо, Ані Приймич медики поставили діагноз нейробластома заочеревенного простору третьої стадії. Дитина четвертий рік бореться за життя. Пройшла десятки хіміотерапій і біопсій.

  Перерахувати кошти також можна на картку ПриватБанку: 5168 7574 0312 2189 — Приймич Леся Орестівна (мама дівчинки). Тел. 068 23 63 892.

  Читайте також: Багатодітна родина з Франківська потребує допомоги

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!