Воєнізована охорона: на вокзалах та у поїздах «Укрзалізниці» запрацювали маршали безпеки

 • Перші маршали залізничної безпеки розпочали роботу на вокзалах і поїздах «Укрзалізниці».

  Головне завдання працівників відомчої воєнізованої охорони – контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби.

  На відміну від своїх колег-охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма знаками розрізнення, маршали працюють не публічно. Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників, інформує пресслужба «Укрзалізниці».

  «Це розповсюджена модель роботи безпекових підрозділів на авіаційних маршрутах. Перед нашими маршалами, які інкогніто знаходяться в поїздах та на вокзалах, стоїть завдання оцінити ризики та оперативно відреагувати на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів. Також це всі спеціально підготовлені фахівці», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

  Перші маршали «Укрзалізниці» розпочали свою роботу у вересні. Зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів.

  «Укрзалізниця» через повномасшабне вторгнення посилила безпековий контроль на залізничних об’єктах, зокрема на вокзалах, з метою недопущення перевезення громадянами вибухонебезпечних та інших не дозволених для перевезення речовин та зброї без належного дозволу.

 • До теми: «ЗалізнаБезпека»: у поїзді з Києва до Ворохти запровадили воєнізовану охорону

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!