Воїн року: в Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів

  • 15 грудня в Івано-Франківську відбулася шоста церемонія нагородження найкращих єдиноборців Прикарпаття “Воїн року-2017”. ЇЇ організатором є старший тренер ДЮСШ №3 відділення тхеквондо ВТФ Ігор Йосипів та декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника професором Ярославом Яцівим.

    Загалом нагородили понад 100 спортсменів серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих у 14 видах спорту: тхеквондо WTF, фрі-файт,кікбоксинг ISKA, кіокушинкай карате (KWF), ушу-кунг-фу, ММА, бокс, хортинг, джиу-джитсу, самбо, кікбоксинг, таеквон-до ІТФ, бразильське джиу-джитсу, та дзюдо. Також відзнаки отримали найкращі тренериі меценати.

    До теми: В Івано-Франківську облаштують два спортивних майданчики

    “Вони здатні постояти за себе, за дорогих людей та свої цінності. Сьогодні в Івано-Франківську відзначаємо “Воїнів року”, хто досягнув значних успіхів в єдиноборствах. Спорт вимагає жертвувати багатьма речами, підкорити свою волю, постійно перемагати перш за все себе. Це під силу тільки найсильнішим. Єдиноборства в нашому місті, поряд з іншими видами спорту, мають справді масовий характер. Це прекрасно, бо чесна боротьба – це завжди здорово, вона захоплює”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!