Врізались у водопровід та зрізали дерева: мешканці Поляниці скаржаться на нових орендарів

 • Поляниця – село, що знаходиться у безпосередній близькості до ТК “Буковель”. А на ділянці поблизу центру близько тижня тому місцеві жителі помітили незрозумілі роботи. 

  Обурена громада стала вимагати у працівників документи на будівництво. Ті натомість швидко розібрали зведене і зникли, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “РАІ”.  

  Все законно, дозволи є, переконує представник київської фірми «Арабіка» Олександр Нестерук, яка взяла в оренду 17 гектарів поляницької землі. Це молода компанія, яка не має досвіду у туристичній сфері. Юрист каже – тут будуть альтанки.

  Однак, місцеві жителі переконані, “Арабіка” будує тут зовсім не альтанки, а повноцінні відпочинкові будиночки. До того ж, без жодного дозволу врізалась у водопровід неподалік, який самотужки збудували селяни і спиляла молоді дерева.

  Натомість у ДП «Ворохтянське лісове господарство» зазначили, що вже найближчим часом планують здійснити на місці будівництва перевірку. Якщо орендар порушив умови, договір із ним розірвуть. Місцеві ж уже звернулись до органів влади та правоохоронців. Кажуть: поки ситуація не вирішиться, наглядатимуть за ділянкою самостійно.

  Читайте також:  До курорту “Буковель” прямуватиме більше поїздів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!