Всеукраїнська акція до Дня закоханих від “Укрпошти”

 • Напередодні відзначення Дня Святого Валентина національний оператор поштового зв’язку оголошує всеукраїнську акцію «Укрпошта зберігає почуття».

  Усі охочі зізнатися в коханні або висловити свої почуття 12 лютого запрошуються до відділення  поштового зв’язку №18 Івано-Франківського поштамту, (м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 13 а), де зможуть отримати безкоштовну листівку-валентинку та привітати коханих зі святом.

  Для участі в акції необхідно «від руки» підписати валентинку, та, придбавши поштову марку і конверт, відправити її коханій людині. Окрім безкоштовної листівки, учасники акції отримають в подарунок ароматний чай стік Less spoon, який виступає партнером Укрпошти. Усі охочі мають поквапитися: кількість листівок та чайних стіків обмежена!

  Зважаючи на активний розвиток інтернету та мобільного зв’язку, сьогодні зізнанням у коханні, написаним власноруч на листівці та надісланим традиційною поштою, можна справді здивувати та вирізнитись серед інших. Таке привітання найпромовистіше зможе розказати про почуття, бо «від руки» означає «від серця». У «живій» листівці – частинка душі того, хто її надсилає.

  1544_w_647

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!