Всі хочуть до Франківська: депутати Долинської міськради не дали жінці 180 тисяч на квартиру

 • 5 жовтня в Долині відбулось засідання 31-ї сесії міської ради.

  Одним з питань порядку денного стало звернення громадянки Людмили Шевченко щодо надання фінансової допомоги для придбання житла.

  “Шевченко Людмила Володимирівна, яка проживає в місті Долина і в 2016 році народила трійню, просить надати їй кошти в сумі 181 900 грн на придбання житла в Івано-Франківську, точніше – в приміському селі Угорники. Мова йде про співучасть, вона просить нас виділити 20% від загальної вартості вже купленої нею квартири вартістю в 908 тисяч”, – описав ситуацію Зеновій Григорський, провідний спеціаліст юридичного відділу міської ради.

  Він також додав, що члени бюджетної комісії міської ради, розглянувши на засідання цей проект рішення, виступили проти нього.

  Частина депутатів підтримала виділення такої суми коштів Людмилі Шевченко, інша частина, на чолі з міським головою Володимиром Гараздом, виступила проти.

  “У нас є багато бажаючих отримати допомогу чи квартиру, це кілька сотень людей, і багато з них мають по троє-четверо дітей. Є серед них і жінки зі статусом матері-героїні. Це, звичайно, філософське питання, голосуйте на ваш розсуд, але особисто я не буду підтримувати це рішення. У нас весь бюджет соціальної допомоги складає 300 тисяч – і що тепер, потратити з них майже 200 на одну квартиру? Як до цього поставляться ті, хто отримає по 1000 гривень допомоги? Я розумію, що всі хочуть жити у Франківську, але в Долині подібне житло коштує набагато дешевше”, – висловився міський голова Долини.

 • За словами депутатів, чоловік цієї жінки працює у Франківську, в “Прикарпаттрансгазі”, і саме тому вона захотіла переїхати в обласний центр.

  “За” виділення допомоги на житло Людмилі Шевченко проголосувало лише 4 депутати, 13 – утрималось, тож рішення не було прийнято.

  Читайте також: Право на гроші: у Долині затвердили “Громадський бюджет”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!