“Всі нарахування, які відбулися, вони недійсні”: Кабмін повертає попередні норми споживання газу

 • Кабінет міністрів прийняв рішення про встановлення норми споживання газу на людину, для громадян, які не мають лічильників, на рівні 3,29 кубометра, причому вона починає діяти з 9 серпня 2018 року, пише УНІАН.

  Як повідомив журналістам міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду.

  “Нарахування, які виробляли газопостачальні компанії, на сьогоднішній день будуть проводитися за нормами, які були (мається на увазі норма 3,3 кубометра, яка діяла раніше – УНІАН). Ці всі нарахування, які відбулися, вони недійсні”, – сказав він.

  17 січня Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, яка неодноразово заявляла про неправомірність наднарахувань облгазів, що належать українському олігарху Дмитру Фірташу, закликала киян висилати фото платіжок з суттєво завищеним тарифом і назвала цей процес передвиборною провокацією.

  Кабінет міністрів створив робочу групу для перевірки компаній, що постачають газ для населення (облгази, газзбути), більшість з яких належить бізнесменові Дмитру Фірташу, за надлишкові нарахування для споживачів у платіжках за газ. У серпні 2017 року Кабмін знизив норми споживання газу для побутових споживачів, у яких немає лічильників.

  Згідно з цим рішенням, при наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання норма була знижена з 4,4 до 3,3 куб. м на одну особу на місяць. При відсутності гарячого водопостачання та газового водонагрівача норматив був знижений з 7,1 до 5,4 куб. м, а при наявності газового водонагрівача – з 14 до 10,5 куб. м., однак дане рішення було скасовано судом.

  В даний час в дію вступила попередня постанова, згідно з якою норми встановлені на рівні 9,8 куб. м, 18,3 куб. м і 23,6 куб. м на особу на місяць.

  Читайте також: Франківці зняли пародію на ситуацію із Зеленським і журналістом

  газовые тарифы

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!