Виготовляв амфетамін з метою збуту: калушанина засудили на 6 років

 • 6 років та 1 місяць позбавлення волі із конфіскацією майна – таке покарання отримав калушанин за виготовлення амфетаміну.

  Під час розгляду справи суд встановив, що обвинувачений, спільно з невстановленими досудовим розслідуванням особами, організували та утримували гаражне приміщення, пише “Галицький кореспондент”.

  Там вони розмістили обладнання, завдяки якому, за відомою їм технологією, виготовляли психотропну речовину – амфетамін, з метою подальшого збуту.

  “У ході проведення обшуку у гаражному приміщенні виявили та вилучили вісім полімерних мішків з порошкоподібною кристалічною речовиною, яка, згідно з висновком експерта, є фенілнітропропеном загальною масою 76 177 грама; полімерну упаковку, в якій, згідно з висновком експерта, виявили фенілнітропропен загальною масою 883,2182 грама”, – йдеться в матеріалах.

  Проводячи обшук поліцейські виявили триста шістнадцять предметів, які, згідно з висновком експерта, є придатними для стрільби боєприпасами до нарізної вогнепальної зброї.

  У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях визнав та пояснив, що ще в лютому 2017 року на відрізку дороги між с. Боднарів та с. Вістова Калуського району побачив біля естакади пакет зі зброєю, який забрав собі та зберігав до 2019-го без передбаченого законом дозволу.

  Також, будучи у скрутному матеріальному становищі, він вирішив виготовляти амфетамін, а тому з цією метою придбав необхідне обладнання, яке облаштував в гаражному приміщенні в місті Калуш, та яке зберігав і використовував для виготовлення амфетаміну.

  “Обвинувачений підтвердив, що придбав 350 таблеток “SUBUTEX” та амфетамін, які зберігав та перевозив в автомобілі з метою подальшого продажу та не заперечив, що на початку 2020 року придбав рослини конопель, які зберігав з метою збуту в орендованому ним гаражі. У вчиненому розкаюється, просив суворо його не карати та врахувати всі обставини вчинення ним вказаних кримінальних правопорушень”, – йдеться в дописі.

  У результаті суд призначив покарання обвинуваченому у вигляді позбавлення волі на строк 6 років 1 місяць з конфіскацією майна.
  Одночасно стягнув з нього на користь держави 44 922, 36 грн. процесуальних витрат за проведення судових експертиз.

  До теми: Перевозив наркотиків на 10 млн гривень: на Прикарпатті до 9 років ув’язнення засудили жителя Миколаєва

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!