Викладач ІФНМУ, який служить в Нацгвардії, отримав подяку від МОЗ

 • З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну  працівники університету стали на захист держави. 

  Уже вдруге у лавах Збройних сил України викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Макогін, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на  пресслужбу ІФНМУ.

  “Коли почалася повномасштабна війна, не було сумніву, щоби йти захищати Україну, — говорить Андрій Макогін. — Маємо вибороти із побратимами майбутнє нашої країни…”.

  Служить Андрій Макогін у Національній гвардії на посаді стрільця та санітарного інструктора, а в цивільному житті займається реабілітацією дітей в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні та відповідає за клінічну практику студентів спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”.

  У понеділок, 25 липня, Андрія Макогона відзначили подякою  Міністерства охорони здоров‘я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

  “Андрій Петрович сумлінний, скромний, відповідальний викладач, є прикладом для студентів та всіх нас, його колег”, — говорить   доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Наталія Голод.

  Читайте також: Відома київська лікарка-нейрохірург тепер працює у Калуській ЦРЛ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!