«Виконання антикорупційної програми – запорука створення ефективної системи запобігання і протидії корупції та підвищення рівня довіри суспільства», – Тарас Цибулін

 • Одним із головних принципів роботи Державної податкової служби є нульова толерантність до корупції.

  Як наголошує Тарас Цибулін, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Західного міжрегіонального управління по роботі з ВПП, на сьогодні вживається низка заходів, що спрямовані на попередження проявів корупції та викриття недобросовісних працівників.

  Так, ефективне запобігання та виявлення корупції в органах ДПС першочергово залежить від злагодженої роботи структурних підрозділів, спрямованої на забезпечення відповідальності за корупційні правопорушення, контроль за дотриманням вимог антикорупційного законодавства та Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби.

  «Керівництво Державної податкової служби України безкомпромісно реагує на випадки корупції. Запобігання, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних і юридичних осіб та усунення наслідків корупційних діянь – це першочергові завдання. Переконаний, що виконання антикорупційної програми є запорукою створення ефективної системи запобігання і протидії корупції в ДПС та підвищення рівня довіри суспільства», – додає Тарас Цибулін. 

  Антикорупційною програмою Державної податкової служби України  визначено повноваження та обов’язки керівників структурних підрозділів ДПС та її територіальних підрозділів, порядок інформування при виникненні надзвичайних подій, основні завдання та функції уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції тощо. Також врегульовано питання проведення профілактичних заходів з працівниками органів ДПС, задля попередження протиправної поведінки.

  На жаль, не зважаючи на посилену роботу в органах ДПС, фіксуються випадки протиправних дій з боку працівників податкової служби.

  Відтак, Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує про те, що у Державній податковій службі України працюють відповідні канали надходження інформації про корупцію.

 • Повідомити про корупцію можна на офіційну електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції upzvk@tax.gov.ua.

  Окрім того, платник може залишити повідомлення на електронну адресу officevp.lv.munera@tax.gov.ua.

  Про корупцію можна повідомити і за багатоканальним номером телефону: 0 800 501 007 обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі цифру «5» для фізичних осіб, а також «7»  – працівникам органів ДПС.

  За допомогою поштового зв’язку повідомлення надсилати на адресу: 04053, м. Київ, Львівська пл., 8.

  Окрім того, у письмовому вигляді через працівників Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС або безпосередньо телефоном працівнику Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!